Automatyka do bram AMAX
698-698-335

Napęd do bramy - zasilanie bramy 24 V

Automat do bramy przesuwnej CAME BXV 6, ciężar do 600kg
1745.00zł/szt brutto

Automaty do bram przesuwnych dla domów jednorodzinnych i wspólnot mieszkaniowych. Napęd zapewnia działanie w przypadku przerwy w zasilaniu. Maksymalna masa bramy do 600kg. Automatyka napędu wyposażona w enkoder szybkiej wersji.

Napęd do bramy przesuwnej do 800kg CAME BXV 8 SAFE
1825.00zł/szt brutto

BXV 8 to napędy do bram przesuwnych instalowane we wspólnotach mieszkaniowych i w domach jednorodzinnych. Automatyka z enkoderem szybkiej wersji. Automat zapewnia działanie w przypadku przerwy w zasilaniu. Masa max bramy do 800kg.

Polecany zestaw
Napęd bramy przesuwnej BXV 10 CAME do 1000kg
1975.00zł/szt brutto

Automat instalowany w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. Maksymalna masa bramy do 1000kg. Automatyka wykorzystuje enkoder szybkiej wersji oraz zapewnia działanie w przypadku przerwy w zasilaniu.

Najlepszy wybór
Siłownik do bramy dwuskrzydłowej - CAME ATS, skrzydło do 3 m
2155.00zł/szt brutto

ATS - siłowniki do bramy dwuskrzydłowej - idealne rozwiązanie do uniwersalnych zastosowań zarówno do zastosowań w środowiskach domowych, jak i przemysłowych. To wysoce uniwersalne urządzenie, które dzięki teleskopowemu rozszerzeniu jest w stanie przystosować się idealnie do różnych "głębokości".

Najlepszy wybór
Siłowniki do bramy dwuskrzydłowej - CAME ATS siłownik do 5 m
2500.00zł/szt brutto

ATS napęd do bramy skrzydłowej jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w środowiskach domowych i przemysłowych. Uniwersalne urządzenie, które dzięki teleskopowemu rozszerzeniu jest w stanie przystosować się idealnie do różnych "głębokości".

Napęd do bramy dwuskrzydłowej CAME AXI 20
1905.00zł/szt brutto

AXI Rozwiązanie do zastosowań w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. AXI jest awangardową technologią z bezkonkurencyjną elektroniką. Płynność ruchu i hamowanie liniowe sprawiają, że urządzenie sprawdza się w wielu zastosowaniach.

Napęd do bramy dwuskrzydłowej CAME AXI 25 - cichy i niezawodny
2000.00zł/szt brutto

AXI Rozwiązanie do zastosowań w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych. AXI jest awangardową technologią z bezkonkurencyjną elektroniką. Płynność ruchu i hamowanie liniowe sprawiają, że urządzenie sprawdza się w wielu zastosowaniach.

NOWOŚĆ
Napęd do bramy dwuskrzydłowej CAME FTX15 SAFE, łamany, skrzydło 2 m, Cmax 150 mm
2700.00zł/szt brutto

FTX to rozwiązanie do zastosowań w rezydencjach i obiektach wielomieszkaniowych na słupach o małych i średnich wymiarach. Max. odległość od osi zawiasu do końca słupka  Cmax = 15 cm.

NOWOŚĆ
Napęd do bramy dwuskrzydłowej CAME FTX25 SAFE, łamany, skrzydło 2 m, Cmax 250 mm
2900.00zł/szt brutto